Kritikoi Anën pse nuk vesh sytjena, Shotës i publikohet fotografia kur pozonte nudo

Shota Baraliu e ka kritikuar mbrëmë Ana Kabashin për veshjen e saj, duke i thënë se nuk po veshë sytjenat, dhe kjo po e bën të ndihet keq.

Por, aktores kritikuese i është publikuar një fotografi nudo.

Atë e ka postuar gazetarja Aulona Musta në llogarinë e saj në Instagram.

“Shota është kjo dmth”, ka shkruar Aulona në imazhin që mund ta shihni më poshtë.