Festë në familjen e Ledrit, Poema feston ditëlindjen

Sot është një ditë e veçantë për familjen Vula.

Princesha e shtëpisë Poem, po mbush dy vite.

Me ardhjen në jetë të vogëlushes, jeta e tyre ka ndryshuar shumë për të mirë, duke sjellë harmoni dhe pozitivitet.

Nuk mungoi as urimi i Xheraldinës , ku publikoi një video më mbesën .

Ajo shkruan: 14.12.2020….. fryma e bukur e nanit, zemer e drite te ka nani. U rritsh e shendetshme me plot dashni. Te don nani shume❤️❤️

https://www.instagram.com/xheraldina/?utm_source=ig_embed&ig_rid=19b72d64-0bd4-43c3-b6ec-6e94522f35fe