Pop Diva Adelina Ismaili sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi ajo

Ikona e Pop muzikës shqiptare padyshim është Adelina Ismaili, dhe pse prej vitesh është shkëputur nga muzika, ajo vazhdon të merr vëmendje mediatike.

Edhe pse larg muzikes ate e shohim perseri ne ekran tashme si moderatore me emisionin e saj ku ka te ftuar fytyra te njohura publike.

Adelina ditën e sotme po feston ditëlindjen, këngëtarja sot ka mbushur plotë 43-vjeç ndersa duket si vajze e re.

Ajo ka marrë urime të shumta në profilin e saj në ‘Instagram’ nga familjaret, miqtë, por edhe fansat e shumtë që ka këngetarja.

E pra, gëzuar për Divën!