Festë në familjen e Genta Ismajlit, sot po feston një vjetorin e binjakëve

Këngëtarja Genta Ismajli, është dhe mbetet ikonë e muzikës shqiptare.

Ajo tani ka filluar jetë në Turqi, ku familja e saj është plotësuar me ardhjen e binjakëve Ivy Blue dhe Icon.

Genta sot bëri një vit që mori epitetin e nënës, shkruan “Kosovarja”.

Ajo postoi disa fotografit të binjakëve ku shkruan : “Qoftë viti juaj i parë me ne i pari nga shumë e shumë të tjera që do të vijnë! E di qe do na mbushesh me aq lumturi sa keni, gjithmonë, gëzuar ditëlindjen! Nuk mund ta besojmë që ju jeni tashmë një! Paçi një ditë të gëzueshme si gjithmonë dhe qofshi të suksesshëm në jetë! Ju dua me gjithë zemër”.

https://www.instagram.com/p/CmKu_0kLi96/?utm_source=ig_embed&ig_rid=e4305556-cdc1-4aa6-ad3d-98f105309a04