Zbulohet i dashuri biznesmen i tifozes kroate Ivana Knoll

Ivana Knoll fitoi popullaritet duke bërë tifo të madhe për kombëtaren kroate në Kupën e Botës dhe numëron 2.7 milionë ndjekës në Instagram.

Ivana fitoi titullin e tifozes më të bukur në botë. Megjithatë, pak njerëz e dinë rreth jetës private të kësaj tifozeje tërheqëse.

Ndonëse në tribuna nuk është parë asnjëherë në shoqërinë e një mashkulli, aludohet se prej vitesh është në lidhje me një sipërmarrës.

Këtë e dëshmojnë fotot e Ivanës që i ka në Istagram, ndonëse ka vite që ata nuk kanë publikuar foto bashkë.