Milaim Zeka e merr në krah ish-konkurrenten e “Përputhen”

Gazetari Milaim Zeka e mban në krah ish-konkurrenten e Përputhen, Antonela Berisha gjatë një emisioni televiziv në Shqipëri.

Një video e shpërndarë në rrjetin social Facebook shihet teksa Zeka e mori në krah Antonelën dhe e uli në karrigen e saj.

Antonela dëgjohet duke qeshur e duke thënë “jo jo”.

Më poshtë mund ta shihni videon:

@topshows10

ne krahe #fyp #toparena #topshows10

♬ Love You So – The King Khan & BBQ Show