Mozzikut i pëlqeu puthja që ndodhi mes Getinjos dhe Vivien

Vivien dhe Getinjo janë puthur dje në buzë, për herë të parë që nga dita kur kanë filluar të mos ndahen nga njëri-tjetri.

Kjo puthjes mes tyre, i ka pëlqyer vëllait të reperit, Mozzikut.

Ky i fundit e ka postuar momentin e puthjes në Instastory, mbi të cilën ka shkruar: “Mirëmëngjes botë”, njofton Klankosova.tv.

Shihni më poshtë postimin.