Arta: Ndihem se jam edhe çikë edhe djalë (VIDEO)

Gjatë një bisede me Stresin, Arta ka komentuar debatin e parë që e ka pasur me Mc Bekën.

Ajo është shprehur se ndihet edhe vajzë edhe djalë, përcjell Klankosova.tv.

Arta tha se teksa është para një përballje, ndihet si djalë.

“Unë ndihem që jam edhe çikë edhe djalë, kur përballem jam djalë, jam shumë mirë dhe jam rehat me vetën”, u shpreh Arta.