DJ i “The Ellen Show” ka lënë pas një letër për të shpjeguar arsyet se pse e vrau veten

Stephen “tWitch” Boss, i njohur si DJ i “Ellen DeGeneres Show”, i dha fund jetës së tij dhe ky lajm tronditi goxha shumë botën rozë.

Artisti tashmë i ndjerë ka lënë pas një shënim rreth arsyeve që e quan atë të bënte vetëvrasje e që thuhet të jenë sfidat me të cilat është ballafaquar ai në të kaluarën, shkruan TMZ, transmeton Klankosova.tv.

Detaje të tjera nga shënimi i lënë nuk janë bërë akoma të qasshme për publikun. Ndërkaq, ai la pas gruan e tij dhe tre fëmijët e tyre, Weslie 14 vjeç, Maddox 6 vjeç dhe Zaia 3 vjeçe.

“tWitch” kishte filluar të punonte si DJ në emisionin e Ellen dhe së fundmi ishte ngritur në pozitë duke u bërë producent ekzekutiv i këtij formati televiziv.