Jashanica: Do të bashkëpunoja me reperin e njohur… (VIDEO)

E ftuara e radhës në emisionin “Shija e Anës” ishte këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Ganimete Jashanica.

Përveç këngëve që i kujtoi duke i kënduar, poashtu ajo foli edhe për ëndërrat dhe dëshirat e saj.

Një prej tyre ishte të ketë një bashkëpunim me reperin Getoar Selimin.

Për më tepër ndiqeni emisionin e plotë tek linku i mëposhtëm: