Fatmir Spahiu feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite mbush!

Ai është njëri ndër aktorët më të pëlqyer të humorit në vendin tonë.

Fatmir Spahiu ndër vite na argëton me batutat e tij të ndryshme, shkruan Raporto24.

Ai sot gëzon ditëlindjen e radhës, dhe mbush hiç më pak se 41 vite jetë.

Kujtojmë se Fatmiri njihet për rolin e tij si Oki, tek seriali “Kafeneja jonë”.

Gëzuar ditëlindjen Bufi!