Kaci tregon se si e njeh Gjonin, e quan “sheqeri i shtëpisë” (VIDEO)

Kastriot Lleshi – Kaci është parukier i njohur, i cili është ndjekës i pasionuar pas Big Brother VIP Kosova, dhe atë jo pa arsye.

Në shtëpinë më të famshme në Kosovë, Kaci e ka të përfshirë në lojë shokun e tij të ngushtë, këngëtarin Gjon Karrica – Lugati.

Kaci në “Big Talk Kosova” në “Klan Kosova” ka qenë i ftuar për të folur për pamjen e banorëve dhe gjithashtu mikun e tij, Lugatin.

Parukieri e ka lavdëruar pamjen e jashtme të banorëve, ndërkaq për Lugatin ka thënë se është “sheqeri i shtëpisë”.

Për më shumë, ndiqni videon më poshtë: