Njihuni me Emën, motrën e Adelina Ismailit e cila kurrë nuk u bë pjesë e showbizit shqiptar

Janë tri motra që e kanë rrëmbyer vëmendjen e publikut prej shumë vitesh.

Padyshim që ylli i madh i familjes është Adelina Ismaili, këngëtarja ikonike dhe e guximshme, që vitet e fundit është tërhequr nga muzika dhe është e përkushtuar ndaj familjes dhe emisionit të saj televiziv.

Njëjtë ka vepruar edhe Zanfina, e cila i ka thënë lamtumirë fushës që e bëri të njohur atë.

Ndërkohë, Ema nuk ka qenë asnjëherë e interesuar për famë dhe jetë publike.

Ndonëse gjithmonë krah motrave duke i ndihmuar ato në paraqitje skenike, Ema nuk e zgjodhi showbiznesin, edhe pse ka të kryer shkollim muzikor për violinë.

Ema e mban shumë larg mediave jetën e saj private.

Ndonëse e martuar tashmë me një afarist nga Prishtina, ajo pothuajse asnjëherë nuk eksopozon asgjë nga jeta e saj private.

Në profilin e saj në Instagram mund të gjesh vetëm fotografi më motrat e saja, e së fundmi bukuroshet Ismaili kanë pozuar bashkë në festën e ditëlindjes së Adelinës, e cila para pak ditësh festoi 43 vjetorin.