Ivana Knoll kthehet nga Katari në Kroaci, me në fund e veshur!

Ivana Knoll padyshim që ishte një nga emrat më të përmendur në Botërorin në Katar.

Tifozja kroate u bë e famshme me praninë e saj në secilën ndeshjen te shtetit të saj.

Trupi i saj dhe veshja provokuese tërhiqnin vëmendjen e tifozëve dhe kamerave tek Ivana.

Tifozja kroate tashmë ka arritur në vendlindje dhe si rrallë herë ajo është parë tamam e veshur./Indeksonline/