Ngacmohet seksualisht një grua në Obiliq, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar në Obiliq, të premten rreth orës 18 e 40, pasi dyshohet se e ka ngacmuar seksualisht një grua.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

The post Ngacmohet seksualisht një grua në Obiliq, arrestohet i dyshuari appeared first on Klan Kosova.