Vivien flet me Andin për sjelljen e Getinjos ndaj saj (VIDEO)

Vivien dhe Geti ditëve të fundit kanë pasur disa debate me njëri-tjetrin.

E sot Vivien e ka diskutuar me Andin sjellen e Getinjos, përcjell Klankosova.tv.

Ajo ka thënë se Getinjo nuk e pranon asnjëherë që e ka gabim.

“Nuk thotë kurrë që ‘e kam gabim këtë’, sepse nuk e lëshon vetën. Atë ditë me punën e krevatit u mërzita shumë”, u shpreh ajo.