Edoni flet rreth deklarimit si biseksual, thotë se e ka një teze “homofobe” (VIDEO)

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Edoni apo Victoria Owns ka folur rreth deklaratës që ka dhënë javën që lamë pas, ku e ka konfirmuar se është biseksual.

Ai ka zbuluar se një nga tezet e tij është homofobe, ndërsa ka thënë se gjatë javës e ka menduar se si e kanë pritur njerëzit e afërt lajmin për orientimin e tij seksual.

Por, Edoni apo Victoria është shprehur e matur dhe ka shtuar se “kushdo që nuk e përkrah ose nuk e pranon ashtu siç është, është i lirë të mos i flasë dhe se nuk ka nevojë për njerëz të tillë”.