Ndahen Xhensila dhe Besi? (VIDEO)

Ka disa ditë që mediat në Shqipëri raportojnë për një ndarje të mundshme mes Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut.

Prive është interesuar dhe ka kuptuar se çifti po kalon nëpër një krizë goxha serioze.

Ndiqni videon për më shumë informacione.