“Nënën dhe babin bëj shumë të lumtur”, Gjoni motivon me fjalë Stresin (VIDEO)

Gjoni dhe Stresi kanë bërë sot një bisedë bashkë, brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Gjoni ka qenë ai që e ka motivuar Stresin, duke ia përmendur nënën dhe babanë, përcjëll Klankosova.tv.

“Mos e harro një, nënën tëndë Shpresën dhe babanë tënd i ke bërë shumë të lumtur. Vetëm bëhu i fortë. Ti ke nevojë me përfundu këtë mision që e ke filluar”, u shpreh ai.