I përlotur, Stresi zbulon sëmundjen nga e cila vuan Keisi

Stresi ka bërë një nga rrëfimet më prekëse që nga hyrja e tij në Big Brothe Vip Kosova.

Reperi i njohur ka zbuluar për herë të parë se ish-gruaja e tij Keisi, ka tumor dhe kistë në tru.

Teksa po rrëfehej para banorëve të dënuar, reperi u përlot dhe tha për këtë arsye flet shpesh për të, pasi kjo është brenga e tij më e madhe.

Në fund, reperi u mërzit dhe u ngrit nga shtrati për t’u qetësuar.