Gresa përqafon Stresin dhe i uron natë të mirë duke i thënë “të dua”(VIDEO)

Banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Gresa është treguar e kujdesshme sonte, derisa ka shkuar t’i përqafojë para se të flinin gjumë, Artanin dhe Stresin.

Madje, pasi i dhuroi përqafimin Stresit, ajo i tha edhe “I love you”, që në gjuhën shqipe i bie “të dua”.

Njëjtë ia ka kthyer edhe rep artisti nga Shqipëria.