“Love me, love me” nga Ana dhe Stresi (VIDEO)

Provat për programin e Viti të Ri po vazhdojnë edhe më tej.

Kësaj radhe janë Ana dhe Stresi ata që kanë kënduar së bashku, përcjell Klankosova.tv.

“Love me, love me”, është kënga për të cilën dy aristët kanë bërë prova.

The post “Love me, love me” nga Ana dhe Stresi (VIDEO) appeared first on Klan Kosova.