Molliqaj: Në 2022-ën përpjekja për propagandë s’kaloi pa u dalluar

Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka uruar Vitin e Ri 2023, teksa përmendi edhe sfidat e vitit 2022.

Ai tha se viti 2022 ishte vit i vështirë, por sipas tij, një punë e madhe është kryer dhe se “përpjekja për propagandë nuk kaloi pa u dalluar”.

“Ajo thërriste që fundi i vitit të interpretohej si sukses dhe përparim, në ndërkohë që ato ishin të munguara”, është shprehur Molliqaj, transmeton Klankosova.tv.

Tutje, ai paralajmëroi se viti i ardhshëm do të jetë vit i shpresës dhe organizimit.