Ndodhi puthja e parë mes Andit dhe Gresës? (VIDEO)

Andi dhe Gresa kanë deklaruar se kanë pëlqim për njëri-tjetrin dhe se ndihen mirë bashkë.

Mirëpo, ende nuk ka pasur diçka konkrete sa i përketë raportit të tyre, përcjell Klankosova.tv.

Sot, gjatë një bisede në kuzhinë, Andi i dha një puthje Gresës, por a ishte kjo puthje në buzë?

The post Ndodhi puthja e parë mes Andit dhe Gresës? (VIDEO) appeared first on Klan Kosova.