Përfshihet nga flakët kati i parë i një ndërtese në Durrës

Një tjetër zjarr ka rënë ditën e sotme në Durrës.

Kati parë i një ndërteshe shumëkatësh në lagjen “Numër Një” është përfshirë nga flakët.

Në vendngjarje mbërriten zjarrfikësët të cilët neutralizuan flakët, dhe shmangën përhapjen e tyre në katet e tjera të ndërtesës./Top Channel/