Pacolli me aeroplan, në kërkim të borës (FOTO)

Kryetari i partisë Aleanca Kosova e Re, Behgjet Pacolli, është në kërkim të borës.

Në mënyrë që të skijojë, ai i ka hipur aeroplanit dhe ka kërkuar për shtigje me borë, njofton Klan Kosova.

“Në kërkim të pak bore… Sot dita e dytë e vitit me temperatura pranverore. U nisem për diku në Dolomites për të kërkuar pak borë për të skijuar. Por, më duket që kësaj radhe duhet të kënaqemi me borë artificiale”.

klankosova.tv