Xhuli takon vëllezërit e Andit, njërit i dhuron bukë e tjetrin e quan “kunat” (VIDEO)

Banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Xhuli i është bashkëngjitur Andit, në takimin e këtij të fundit me vëllezërit e tij.

Xhuli ka dalë në oborr vetëm për vëllezërit e Andit dhe duket ta shijonte goxha shumë takimin, teksa nuk munguan as përqafimet.

Madje, njërit prej tyre ajo i ka dhuruar një bukë, teksa tjetrin e ka quajtur “kunat”.