Getinjo: Kam ble syze 11 mijë euro edhe as s’di ku i kam

Ju e dini që personazhet publikë (veçanërisht vitet e fundit ku edhe Instagrami është bërë faktor) shpenzojnë shumë sa i takon look-ut të tyre.

Po ti hedhësh një sy veshjeve të tyre ato i kalojnë shifrat marramendëse dhe kjo nuk vlen vetëm për vajzat e showbizit por edhe për djemtë.

Shumë para duket se shpenzon edhe reperi Getinjo. 11 mijë franga zviceriane ( që kanë afërsisht 11 mijë euro) kushtojnë një palë syze të tij.

”11 mijë franga syze kam blerë dhe as nuk e di ku i kam”, dëgjohet të thotë reperi në një bisedë me banorë të tjerë të cilët duken të habitur nga ky veprim i Getinjos.