Kejvina në BBVA zbulon sa mijëra euro fiton në muaj nga puna si modele

Banorët e “Big Brother VIP 2” kanë biseduar me njëri-tjetrin për profesionet e tyre dhe projektet që kanë bërë gjatë karrierës.

Biondja atraktive, Kejvina Kthella, punon si modele në Shqipëri dhe Itali

 

Gjatë bashkëbisedimit, ajo u ka treguar konkurrentëve sa paguhet nga kjo punë.

“Minimumi 6000-7000 euro në muaj. Marr disa kontrata”, është shprehur ajo./TCH/