A e dini se kjo gazetare e njohur është motra e Arbenita Ismajlit?

Arbenita Ismajli është nga modelet më të njohura shqiptare.

Bukuroshja u vu në fokus të medias dhe publikut edhe më tepër pas lidhjes me Feron.

 

Dyshja tashmë janë të martuar dhe prindër të një vajze.

Por a e dini se jo vetëm Arbenita i përket showbizit dhe medias nga familja e saj?

Gazetarja dhe moderatorja Almedina Ismajli është motra e modeles dhe ngjajnë goxha shumë