Leonardo DiCaprio e nis vitin 2023 me disa bukuroshe në jahtin e tij luksoz brigjeve të Karaibeve

Leonardo DiCaprio vazhdoi të shijonte pak argëtim nën diell në fillim të Vitin të Ri 2023 në brigjet e St. Barts të hënën me disa bukurosheve të veshura me bikini.

Fituesi i çmimit “Oscar”, 48 vjeç, shfaqi trupin e tij në një paraqitje pa këmishë teksa zhytej në rrezet e diellit në bordin e një jahti luksoz, shkruan DailyMail.Leo i cili shoqërohej në jaht me mikun Tobey Maguire, bëri rrugën e tij rreth kuvertës së jahtit me mbathje noti blu përpara se të hynte në ujë për një zhytje rigjallëruese.

Leo vazhdoi të shoqërohej me miqtë në kuvertë përpara se përfundimisht të zhytej në ujë.

Aktori zbriti me kujdes një shkallë që të çonte tek dallgët dhe kapi parmakun ndërsa inspektonte ujin.