Xhuli i fshehë cigaret, Getinjo dhe Stresi “bastisin” kuzhinën e shtëpisë (VIDEO)

Banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Xhuli i ka fshehur cigaret në një vend “sekret”, çka bëri që Stresi dhe Getinjo të fillojnë “bastisjet” në përpjekje për t’i gjetur ato.

Dyshja e rep artistëve kanë kontrolluar dollapët e kuzhinës, por a i gjetën ata cigaret? Përgjigjen e merrni përmes videos në linkun e mëposhtëm.