Banorët u përgjigjen pyetjeve “pikante” për të nominuarit (VIDEO)

Gjatë kohës kur katër banorët e nominuar, Andi, Lugati, Vivien dhe Edoni ishin në darkë e fundit për njërin prej tyre, banorët e tjerë, po iu përgjigjeshin disa pyetjeve nga “Vëllai i Madh”.

Ata u janë përgjigjur shumë pyetjeve në lidhje me banorët e nominuar, përcjell Klankosova.tv.

Në videon e mëposhtme mund t’i shihni përgjigjet e pyetjeve “pikante” për të nominuarit.