“Kosova nuk ekziston pa diasporën”, fjalosen Gresa dhe Xhuli (VIDEO)

Një përplasje ka ndodhur sonte mes Gresës dhe Xhulit.

Gresa e ka kritikuar Xhulin që flet shumë për diasporën, përcjell Klankosova.tv.

Ndërkaq, Xhuli është shprehur se Kosova nuk ekziston pa diasporën

“Kosova nuk ekziston pa diasporën”, është shprehur ajo.