”Ka tumor, dua ribashkim”, Keisi reagon për herë të parë pas deklaratave të Stresit

Deklaratat e Stresit për ish-bashkëshorten e tij Keisin morën shumë vëmendje javë më parë.

Sapo hyri në “Big Brother VIP Kosova”, Stresi deklaroi se kërkonte të ribashkohej me Keisin. Më pas reperi bëri një deklaratë tronditëse kur tha se Keisi ka tumor në tru.

“S’kam kohë për urrejtje dhe energji të keqe, e kam mendjen tek paratë”, shkruan Keisi duke treguar kështu se nuk i intereson aspak çfarë flitet për të.