Kejvina Kthella nuk i ndal provokimet ndërsa masazhon Amosin në Big Brother VIP Albania

Bukuroshja Kejvina Kthella është një prej banoreve më të famshme të shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Ajo është e njohur për çiltërsinë e saj dhe veprimet shpesh herë provokuese brenda ambienteve të shtëpisë.https://www.instagram.com/reel/CnTquHHhNVk/?utm_source=ig_embed&ig_rid=b356c4a2-5edb-46b1-b36a-041a6170dd56

Kamerat transmetuan pamjet kur ajo hipën sipër mbi shpinën e tij, teksa e masazhon me kujdes, por përfiton nga rasti dhe bën disa lëvizje provokuese.

E teksa i bën këto lëvizje, banorët e tjerë e shikojnë me habi teksa disa prej tyre edhe nisin të qeshin.