Fansja më atraktive në botë, Ivana Knoll tregon figurën mahnitëse në bikini

Ivana Knoll – e njohur si tifozja më atraktive e futbollit në botë – ka treguar figurën e jashtëzakonshme duke pozuar me bikini në rrjetet sociale.

26-vjeçarja, e cila është ish-Miss Kroacia, fitoi një sasi të konsiderueshme famë gjatë Kupës së Botës teksa brohoriste për vendin e saj në Katar.

Dhe Ivana e ka shfrytëzuar publicitetin që mori në turne për të shtuar ndjekjen e saj në rrjetet sociale.

Në videon e saj të fundit në Instagram, ajo shihet duke pozuar në pasqyrë me bikini me print leopardi.

Dhe ajo ishte e gjitha e buzëqeshur pasi klipi i shkurtër mori më shumë se 290 mijë pëlqime në më pak se 24 orë.