Kejvina Kthella provokon banorët duke bërë “twerk” para tyre në shtëpinë e Big Brother VIP Albania

Kejvina Kthella vazhdon të mbetet një prej banoreve më aktive në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Ajo shpesh provokon banorët e tjerë me gjeste dhe ngacmime të ndryshme, gjersa nuk i kursen edhe vallëzimet me karakter provokues.

Së fundmi, bukuroshja bionde është xhiruar nga kamerat e spektaklit, duke ofruar shfaqje “twerk” para banorëve të tjerë të shtëpisë.