Ali Ahmeti sot takon banorët dhe aktivin partiak në Çegran të Gostivarit

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti do të vizitojë sot fshatin Çegran të Gostivarit, ku në ora 19:00 në hapësirat e Restaurant City do të realizojë takim me banorët dhe aktivin partiak, njoftojnë nga Bashkimi Demokratik për Integrim.

Ky është takimi i parë në agjendën e takimeve që Ahmeti do të realizojë me strukturat partiake në vend nën moton “Bashkë për në Europë”.

Njoftimi i plotë nga BDI:

Të nderuar,

Ju njoftojmë se sot (e shtunë, 14.01.2022) me fillim në ora 19:00, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, do të takojë qytetarët dhe aktivin partiak në Çegran të Gostivarit, te Restorant City.
Ftojmë ekipin tuaj të ndjekë ngjarjen.

 

 

për të bashkëbiseduar rreth rrugëtimit europian të vendit, rolin e BDI-së në  e këtij misioni projekteve të realizuara dhe të filluara, si dhe prioriteteve të qeverisjes në shërbim të tyre.