U bllokua mes maleve, vazhdon operacioni për shpëtimin e 43 vjeçarit (VIDEO)

Operacioni për shpëtimin e një 43 vjeçari të bllokuar mes maleve të Gramshit vijon ende nga ekipet Renea në Shqipëri.

Ai ka zbritur me litar rreth 80 metra lartësi duke menduar që do dalë poshtë në kanion.

Por litari nuk ka mjaftuar dhe ka mbetur mes dy shkëmbinjve, raporton Tch, transmeton Klankosova.tv.