Arta Nitaj dhe Arta Elezaj së bashku me pushime në ishull, publikojnë imazhe atraktive në bikini për ndjekësit

Ajo pozoi me një palë bikini shumë ngjyrëshe, teksa vinte në pah linjat e saj atraktive trupore.

Bukuroshet shqiptare, Arta Nitaj dhe Arta Elezaj, kanë zgjedhur që së bashku të bëjnë disa ditë pushimi së bashku.

Ato kanë publikuar në rrjetet sociale gjatë këtyre ditëve disa fotografi të përbashkëta, ku shihen duke kaluar çaste të mira së bashku.

Reklama

Nitaj i kishte stiluar flokët e saj në gërsheta, njëlloj si mikesha tjetër e saj, Arta Elezaj, me të cilën gjithashtu publikoi një imazh të përbashkët.