Ekskluzive: Gjon Karrica lë shtëpinë e Big Brother, shkak gjendja e tij shëndetësore

Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i njohur si “Lugati” e ka lëshuar mëngjesin e sotëm shtëpinë më të famshme në Kosovë.

Burime të sigurta të Indeksonline bëjnë të ditur se Gjon Karrica ka patur përkeqësim të gjendjes shëndetësore dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

Indeksonline do të iu mbajë të informuar për këtë rast.