Kiara feston ditëlindjen , ja surprizat që pranoi

Kiara feston ditëlindjen , ja surprizat që mori

Kiara sot feston ditëlindjen e saj.

Kiara mes lotësh thotë se kjo është ditëlindja më e veçantë për të.

Ajo mori urimet nga prindërit dhe vëllau.

Produksioni i dhuroi edhe një surprizë , një këngë dedikuar për të, kënduar nga Luizi.