Theret me thikë një 20-vjeçar në Han të Elezit

Një 20-vjeçar është ther me thikë në Han të Elezit.

Kështu bëri të ditur për Klankosova.tv Basri Shabani, drejtor rajonal i policisë në Ferizaj.

Shabani tha se lidhur me rastin është dërguar në mbajtje për 48 orë i dyshuari i moshës 23-vjeçare.

“Viktima ka marrë lëndime në pjesën ballore dhe është trajtuar në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Hanin e Elezit dhe më pas është liruar në shtëpi”, tha Shabani/ Klankosova.tv