Pse Vivi i tha Artanit “dil nga jeta ime”? (VIDEO)

Artani, Vivi, Andi dhe Gresa kanë qëndruar bashkë në oborr.

Ata kanë bërë biseda nga më të ndryshme së bashku, përcjell Klankosova.tv.

E ndër të tjera, teksa po bënin shaka, Vivi i tha Artani “dil nga jeta ime”.

“Pse ma nxinë jetën, çka ke me mua, dil nga jeta ime”, u shpreh Vivi, drejtuar Artanit.