Ali Ahmeti sot vazhdon takimet me qytetarët dhe me Forumin e gruas të BDI-së në Gostivar

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti i shoqëruar nga bashkëpunëtorë sot do të vazhdojë takimet me qytetarët e Gostivarit, si dhe më pas do ketë takim edhe me Forumin e gruas të BDI-së, kështu njoftojnë nga BDI.

Të nderuar,

Ju njoftojmë se sot (e premte, 20.01.2023) me fillim në ora 18:00, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti do të takojë qytetarët dhe aktivin partiak në Gostivar në Restoran Dede Beg, si dhe Forumin e gruas të BDI-së në ora 20:00 në Restoran Grand në Gostivar.

Ftojmë ekipin tuaj të ndjek ngjarjen.