Duke pirë çaj, Artani paralajmëron rikthimin e Xhulit në kuzhinën e shtëpisë që nga nesër (VIDEO)

Përderisa, banorët e Big Brother VIP Kosova, përfshirë: Ganen, Xhulin dhe Artanin, po pinin çaj, ky i fundit kishte një përshëndetje për shikuesit.

Madje, aktori pos përshëndetjes, i ka njoftuar të gjithë se që nga dita e nesërme, Xhuli do t’i rikthehet kuzhinës.

“Po pimë çaj rusi është një pasdite e lezetshme, hundët i kemi të mbushura me hudhra dhe spinaq. Sepse, Xhuli po kthehet pas një pushimi të gjatë prej një jave. Prej nesërmes do të hyjë në funksion në kuzhinë dhe ka bërë be që do t’i mbysë pitet krejt”, ka thënë Artani, pos tjerash.