Getinjo përlotet me mesazhet e Vivien nga ekrani (FOTO)

Që nga dalja e tij nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova, Vivien i flet Getinjos përmes kamerave.

Pasi ajo ka vendosur kurorën në shtratin ku flinte me reperin, ajo i thotë shpesh se e ka “shpirt, zemër e dritë”.

Njërin moment, Getinjo e ka postuar në Instagramin e tij dhe poshtë videos ka shtuar një emoji duke u përlotur, njofton Klankosova.tv.

Me sa duket, edhe reperin i cili doli nga BBVK me vetëdëshirë e ka marrë malli për të dashurën e tij.