Ivana Knoll vazhdon të marrë vëmendje me paraqitjet – shfaqet në një klub striptizi duke bërë lëvizje provokuese

Tifozja e Kupës së Botës, Ivana Knoll, pushtoi rrjetet sociale me një postim që bëri së fundmi.

Ivana spikati tribunat e “Katar 2022” me disa shfaqje tërheqëse dhe u quajt nga shumë njerëz si ‘tifozja më e nxehtë e kompeticionit’.

Bukuroshja kroate shpesh vishej provokuese me ngjyrat e flamurit të vendit të saj, pavarësisht se Katari është një vend shumë konservator.

Foto: Screenshot/Instagram

Kjo çoi në 3.6 milionë ndjekës në faqen e 30-vjeçares në Instagram.

Llogaria e ish-Miss Kroacisë vazhdon të rritet falë një sërë fotosh atraktive që shpërndan.

Foto: Screenshot/Instagram

Këtë herë, Ivana ndau në InstaStory disa fotografi e veshur tërheqëse me një fustan të zi.

Më pas, ajo ndau një video të shkurtër duke vënë në fokus këmbët teksa i lëviz në një ‘shtyllë kërcimi’, që duket të ketë qenë në një klub striptizi.

Reklama