Xhuli: Burri im do të kisha pasur dëshirë t’i ketë vetitë e Artanit (VIDEO)

Xhuli ka vazhduar bisedën e saj me banorin e ri të shtëpisë, Atdheun.

Ajo gjatë bisedës me të është shprehur ndër të tjera, se do të donte që burri i saj t’i kishte vetitë e Artanit, përcjell Klankosova.tv.

“Burri im do të kisha pasur dëshirë t’i ketë vetitë e Artanit”, është shprehur Xhuli.

Atdheu gjithashtu ka pyetur nëse janë krijuar ekipet brenda shtëpisë.

E në këtë pyetje, atij i janë përgjigjur Xhuli, Mbresa dhe Stresi.

Për të kuptuar përgjigjet e tyre, shikoni videon e mëposhtme: